MEIST

12

AASTAT KOGEMUST

600

TEHTUD OBJEKTI

Kliimanet OÜ meeskonnal on kogemust Eesti turul üle 12 aasta. Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi. Oma koostööpartneritesse saame kinnitada, et peame kinni tähtaegadest ja kvaliteedinõuetest ning töötame alati parima lahenduse nimel. Firma meeskonda kuuluvad väga hea kogemuse ja erialase ettevalmistusega spetsialistid. Ettevõtte asutajate tegevusala on aastatega laienenud, täna leiab meie tootevalikust kõrgkvaliteetsed: soojuspumbad – maasoojuspumbad, õhk-vesi soojuspumbad, õhk-õhk soojuspumbad ja soojustagastusega ventilatsiooniseadmed. Kliente nõustame alati sobilikuma kliimalahenduse valikul.

Kliimanet OÜ müüb, paigaldab ja hooldab kütte-, ventilatsiooni- ning kliimaseadmeid. Pika tegevusaja jooksul oleme projekteerinud ja paigaldanud sadu soojuspumpasid ja kliimaseadmeid, ning välja ehitanud hulgaliselt jahutus-, kütte- ja ventilatsioonisüsteeme.

Pidev kontroll kvaliteedi üle ning oma paigaldus-ja hooldusmeeskond teevad meist usaldusväärse partneri väikesele eratarbijale. Kliimanet OÜ tootevalikust leiad kõik mis sul enda kodu kütteks, jahutuseks või ventilatsiooniks on vaja: õhksoojuspump, õhk-vesi soojuspump, maasoojuspump(maaküte), konditsioneer ja soojustagastusega ventilatsioon.

Ventilatsioon ventilatsiooni paigaldus soojustagastusega ventilatsioon soojusvahetiga ventilatsioon ventilatsiooniseadmed komfovent vallox ventilatsioonisüsteem ventilatsioonitoru ventilatsioonitööd ventilatsiooniagregaat ventilatsiooniseade komfovent domekt r200v komfovent domekt r250v komfovent domekt r300v komfovent domekt r400v komfovent domekt r450v