Maasoojuspump NIBE F1226

Maasoojuspump Nibe F1226 Kliimanet

Maasoojuspump NIBE F1226

Üldinfo

SÄÄSTLIK MAASOOJUSPUMP NIBE-lt!

Maasoojuspump NIBE F1226 on mõeldud eramute, väiksemate mitmepereelamute ja ridaelamute kütmiseks. Soojusallikana võib kasutada maapinda, veekogu või puurkaevu. NIBE F1226 on NIBE maasoojuspumpade uue põlvkonna esindaja, mis kindlustab säästliku ja keskkonnasõbraliku kütte Sinu kodule.
Soojuspumba mudelile F1226 on sisse integreeritud soojaveeboiler. Kasutusel on suur ja lihtsalt loetav ühevärviline LCD ekraan. Soojuspumbal NIBE F1226 on täielikult eemaldatav kompressori moodul, mis lihtsustab seadme paigaldamist ja teisaldamist.

Maasoojuspumba NIBE F1226  põhiomadused:

 • Kütmine ja sooja tarbevee tootmine
 • Ülimalt kasutajasõbralik ja paindlik juhtautomaatika
 • Lihtne paigaldada ja seadistada
 • Integreeritud veeboiler, mis on soojuskadude vähendamiseks hästi isoleeritud
 • Ühevärviline (M/V) kasutajat juhendav LCD ekraan
 • USB liides (tarkvara uuendused kiiresti, andmete logi jm)
 • Märkimisväärselt madal müratase
 • Soojuspump on saadaval kolmes suuruses 6, 8 ja 12kW

UUS PARENDATUD MUDEL:

 • Kõrgem efektiivsus
 • Energiasäästlikud tsirkulatsioonipumbad
 • Tsirkulatsioonipumba kiirus on seadistatav vahemikus 0 – 100 %

Kirjeldus

NIBE F1226 on maasoojuspumpade uue põlvkonna esindaja, mis tagab säästliku ja keskkonnasõbraliku kütmise. Tänu efektiivsele kompressorile, soojaveeboilerile, tsirkulatsioonipumpadele ja juhtautomaatikale toodab soojuspump soojust turvaliselt ja säästlikult. Soojuspumpa F1226 saab ühendada madalatemperatuurilise küttesüsteemidega, nt radiaator-, konvektor-, või põrandaküttesüsteem.

Soojuspumpa toodetakse kolmes suuruses, küttevõimsusega 6, 8 ja 12 kW.

NIBE F1226 on varustatud 180 liitrise soojaveeboileriga. Soojuskadude vältimiseks on veeboiler ümbritsetud vahtpolüsteroolist (neopor) soojusisolatsiooniga.

Tänu kõrgefektiivsele kompressorile ja hästi dimensioneeritud külmasüsteemile on soojuspumbal NIBE F1226 kõrge kasutegur. Sessoonse soojusteguri   (SCOP) väärtuseks on kuni 4,8.

Soojuspumpal on põhikomplektis tsirkulatsioonipumbad ja painduvad ühendustorud. Soojuspumpa NIBE F1226 on sisseehitatud elektriküttekeha (9kW).

Soojuspumba NIBE F1226 juhtautomaatika tagab soojuspumba ökonoomse ja usaldusväärse funktsioneerimise. Selgitav teave soojuspumba seisukorra, tööreziimi ja kõigi oluliste temperatuuride kohta kuvatakse ühevärvilisele LCD-näidikule.

Soojuspump NIBE F1226 on ehitatud tugevale plaatidega kaetud raamile. Kasutusmugavuse tagamiseks on kasutusel efektiivne heliisolatsioon. Kõik katteplaadid on kergesti eemaldatavad, mis võimaldab paremat juurdepääsu paigaldamisel ning võimalikel hooldustöödel.

Kaido

Valisin Kliimanet meeskonna nende kiire vastuse ja professionaalse suhtumise pärast.