Maasoojuspump Nibe S1155

Maasoojuspump Nibe S1155 Kliimanet

Maasoojuspumba NIBE S1155

Üldinfo

Maasoojuspump NIBE S1155 on tõhus ja nutikas inverterkompressoriga soojuspump. NIBE S1155 tagab optimaalse kokkuhoiu, kuna soojuspump kohandub automaatselt maja küttevajadusega. NIBE on juhtiv tegija invertertehnoloogia valdkonnas, omab suurt kogemust reguleeritava väljundvõimsusega maasoojuspumpadega ja pakub turul üht suurimat tootevalikut.

Soojuspumba NIBE S1155 saab ühendada erinevate küttesüsteemidega, nt radiaator-, konvektor- või põrandaküttesüsteemiga. Samuti on ühendusvalmidus paljude lisaseadmetega, nt soojaveeboiler, passiiv- ja aktiivjahutus, väljatõmbeõhumoodul, bassein.

Maasoojuspump NIBE S1155 põhiomadused:

 • Saadaval kolm erineva võimsusega mudelit:
  – S1155-6 (1,5 – 6 kW)
  – S1155-12 (3 – 12 kW)
  – S1155-16 (4 – 16 kW)
  -S1155-25 (6 – 25 kW)
 • Erakordselt kõrge efektiivsus – SCOP 5,3
 • Energiaklass kütmisel A+++
 • Saab lisada soojaveeboileri vastavalt vajadusele
 • Inverterkompressor tagab parima võimaliku aastase soojusteguri
 • Automaatselt seadistuva kiirusega tsirkulatsioonipumbad tagavad optimaalse kütmise
 • Väikesed ekspluatatsioonikulud, kompressor kohandub vastavalt küttevajadusele
 • Kõrged temperatuurid:
  – pealevoolutemperatuur kuni 65 °C (70°C)
  – tagasivoolutemperatuur kuni 58 °C
 • Programmid (mugav sisekliima, soe vesi ja ventilatsioon)
 • Võimalik juhtida kuni 8 kütteahelat
 • Lai lisatarvikute valik, nt basseiniküte, passiiv- ja aktiivjahutus, väljatõmbeõhu-moodul (FLM S45)
 • my Uplink – seire ja juhtimine interneti teel
 • Smart Price Adaption – nutikas juhtimine vastavalt elektribörsi hinnale
 • Ilmateatega juhtimine – nutikas kohandumine vastavalt ilmaennustusele

Lisainfot leiab veel NIBE  eestikeelselt veebilehelt: NIBE S1155

Kirjeldus

INVERTERTEHNOLOOGIA NUTIKAS KUUES

Uus NIBE S1155 on nutikas inverterkompressoriga maasoojuspump, mis ammutab maasügavusest energiat äärmiselt efektiivselt, pakkudes Sulle olulist energiasäästu Põhjamaises kliimas. Soojuspump võtab aastaringselt arvesse Sinu kodu küttevajadusi, kohandub neile lähtuvalt elanike eelistustest, välistemperatuurist ning soovi korral isegi sellest, kas pere on parajasti kodus, tööl või koduteel.

INTEGREERITUD WI-FI

NIBE S1155 on püsivalt ühendatud Wi-Fi võrku, tänu millele saab seda igal ajahetkel juhtida, kas uue puutetundliku ekraaniga ruumimooduli või nutiseadme kaudu. Püsiv Wi-Fi ühendus tagab, et seade saab kätte kõik tarkvarauuendused, ilma et kasutaja peaks selle üle pead vaevama.

PUUTETUNDLIK JUHTPANEEL

Uue nutika juhtpaneeliga saab kuvatavate lehtede vahel mugavalt libistades liikuda ja seada soojuspumpa parimale töörežiimile.

UUS JUHTÄPP – myUplink

Uus äpp myUplik võimaldab Sul jälgida soojuspumba tööd online’is, seadistada soojuspumpa vastavalt oma eelistustele ning veenduda, et seade töötab just nii, nagu sa oled seda soovinud. Kasutades myUplinki ja võrgupõhist tasuta IFTTT teenust on võimalik ühendada uue soojuspumbaga ka kodu teised nutiseadmed, mistõttu muutub kodukliima juhtimine veelgi mugavamaks. Näiteks oskavad majapidamisse paigutatud andurid teatada soojuspumbale, kui kedagi ei viibi kodus. Soojuspump saab seepeale alandada toa- ja küttevee temperatuuri ning lülitada madalamale režiimile ka ventilatsioonisüsteemi. Samuti oskab soojuspump vastu võtta GPSi signaali, mis annab märku, kui keegi elanikest on koju saabumas ja hakkab seepeale taas temperatuuri tõstma. Mõistagi vähendavad seesugused nutikad lahendused olulisel määral ka majapidamise elektriarvet.

KÜTAB KÕIGE ODAVAMAL AJAL JA JÄLGIB ILMATEADET

NIBE S-seeria soojuspumpadel on kasutusel rakendus Smart Price Adaption, mille kaudu soojuspump saab infot järgneva 24 tunni elektribörsi hindadest. Tänu sellele töötab soojuspump maksimaalselt just sel ajal, kui elektri hind on kõige madalam. NIBE S-seeria soojuspumbad on ühendatud ka ilmateatega, mis võimaldab seadmel kohanduda operatiivselt kiiretele ilmamuutustele ja muuta vastavalt kütterežiimi. Kõik see annab veelgi säästu küttekuludelt ja tagab ülimalt mugava sisekliima.

SOBIB NII SUURELE KUI KA VÄIKESELE MAJAPIDAMISELE

NIBE valikus on kolm erineva võimsusega mudelit S1155: 1,5-6 kW, 3-12 kW ja 4-16 kW, mille hulgast leiab endale sobiliku küttelahenduse nii suure kui ka väikse maja elanik.
Mudelil S1155 puudub sisseehitatud soojaveeboiler, kuid saab lisada suurema mahuga eraldiseisva veeboileri. Kuna boilerita soojuspumba mõõtmed on väiksemad, siis mahub stiilse disainiga S1155 ka madalasse ruumi.

Maasoojuspump NIBE nutiekraan Kliimanet
Maasoojuspump NIBE nutiekraan Kliimanet
Maasoojuspump NIBE nutiekraan Kliimanet
Maasoojuspump NIBE nutiekraan Kliimanet

Kaido

Valisin Kliimanet meeskonna nende kiire vastuse ja professionaalse suhtumise pärast