Õhksoojuspump Mitsubishi MSZ-EF

Õhksoojuspump Mitsubishi MSZ-EF Kliimanet

Õhksoojuspump Mitsubishi MSZ-EF

Üldinfo

Disainmudel – Õhksoojuspump Mitsubishi MSZ-EF

Mitsubishi Elecrticu tootevalikus on uudse disainiga stiilse õhksoojuspumba KIRIGAMINE ZEN. Luksuslik, kuid samas diskreetse disainiga ning “üliõhuke” (vaid 19,5 cm) soojuspumba sisemoodul sobib suurepäraselt koduse interjööriga.

Õhksoojuspump Kirigamine ZEN põhiomadused:

  • keskkonnasõbralik ja tõhus külmaaine R32
  • nädalataimer
  • ventilaatori kiirus
  • kütterežiim +10°C
  • madal müratase
  • eksklusiivne disain

Soojuspumba sisemooduli kompaktne disain ei muutu ka tööolukorras (seade ei avane tööle hakates väljapoole ). Ainuke nähtav muutus on õhulabade liikumine. Õhksoojuspumba MSZ-EF sisemoodulid on saadaval kolmes värvitoonis; must, valge ja hõbedane. Kaasasolev kaugjuhtpult on uudse disainiga ja sisaldab parimat Jaapani tehnoloogiat.

Eksklusiivne tootedisain

Luksusliku disainiga Kirigamine Zen (MSZ-EF seeria) on ülimalt kompaktne stiilne õhksoojuspump. Pumba korpuse disain ei muutu ka pumba töötamisel. Madal müratase ja suurepärane disain teevad uuest soojuspumbast Sinu kodu interjööri maitseka detaili. Mitsubishi Electric EF-seeria soojuspumbad on pälvinud prestiižse disainiauhinna “Reddot Award”. 
Õhksoojuspumba müratase on niivõrd madal, et isegi tuules kahisevad puulehed summutavad Kirigamine Zen töötamisheli.

Katrin

Otsustasin valida Nibe maasoojuspumba, kuna Kliimanet meeskond soovitas seda, ning suutis ka kasutegurid ära põhjendada. Olen valikuga rahul ja kiidan Kliimanet meeskonna tööd.