Õhk-vesi soojuspump MITSUBISHI ECODAN C

Õhk- vesi soojuspump MITSUBISHI ECODAN C Kliimanet

Õhk- vesi soojuspump MITSUBISHI ECODAN C

Üldinfo

Õhk-vesi soojuspump ECODAN C

Unikaalse tehnoloogiaga keskkonnasõbralik ja tõhus küttesüsteem

Uus õhk-vesi soojuspump Ecodan C on efektiivne viis kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks. Ecodan C õhk-vesi soojuspump on säästlik ja kulutab teiste küttesüsteemidega võrreldes oluliselt vähem sisendenergiat (elektrienergiat). Õhk-vesi soojuspump Ecodan C on varustatud uudse juhtsüsteemi, inverterkompressori  ja sooja tarbevee boileriga (va hüdroboks-süsteem). Kasutusele on võetud nn automaatne kohandumine koos kütmise kiiruse suurendamisega. Otse juhtpaneelilt saab jälgida jooksva kuu elektrikulu ja toodetud soojusenergia hulka.  Nii saab operatiivse ülevaate soojuspumba töötamise efektiivsusest.

Zubadan küttetehnoloogia

Mitsubishi Electric õhk-vesi soojuspumba Ecodan C välismoodulis PUHZ-SHW112YHA kasutatakse unikaalset Zubadan küttetehnoloogiat, mis tagab soojupumba efektiivse töö ka välistemperatuuril kuni – 28 °C. Soojuspumba küttevõimsus püsib muutumatuna välistemperatuurini kuni -15 °C.

Kompaktne ja kõrgkvaliteetne

Soojuspump Ecodan C on saadaval erineva suuruse ja disainiga, mis tagab just Sinu kodule optimaalseima valiku. Soojuspumba 200 liitrise soojaveeboileriga siseosa kõrgus on vaid 1,6 m. Tänu kompaktsetele mõõtmetele saab Ecodan soojuspumpasid lihtsalt paigaldada erinevat tüüpi majadesse. Ecodani väiksema sisemooduli-hüdroboksi kõrgus on vaid 0,8 meetrit ning see on varustatud paisupaagi, tsirkulatsioonipumba, veevooluanduri, filtri ja juhtsüsteemiga. Valides Ecodan C hüdroboks-lahenduse saab kasutada juba olemasolevat soojaveeboilerit või valida sobiva suurusega boileri vastavalt sooja tarbevee vajadusele. Ecodan C on välja töötatud Mitsubishi Electric tehastes Jaapanis, mis tagab seadmete kõikide detailide eeskujuliku kvaliteedi ja kogu süsteemi töökindluse. Ecodan C õhk-vesi soojuspump säästab raha ja elektrienergiat ning on ülimalt keskkonnasõbralik.

Rain

Peale paigaldustöid on Kliimanet meeskond olnud igakülgselt abiks, ning vastanud kõikidele küsimustele mis tekkinud.